Top
amedical-slider-bg-1

Obchod

Swedish Nutra Vitamín C + D3 500 ml

19,90  15,90 

Na sklade

- +
Katalógové číslo: 7301568846035 Kategórie: Značka:

Popis

Swedish Nutra VITAMÍN C+D3 je tekutý vitamín v ideálnej kombinácii účinných látok pre podporu imunity, znižovanie únavy a ochranu pred ochoreniami, užívaním produktu  únavu a chráni pre sezónnymi ochoreniami. Vitamín C prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného a nervového  systému, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie a tým napomáha k prekonaniu únavy.  Hrá významnú úlohu pri tvorbe kolagénu, hojení rán, funkcie ďasien a svojou podporou správnej funkcie pokožky hrá významnú rolu pri eliminácii vrások. Ako antioxidant prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.Vitamín D je nevyhnutný pre správne fungovanie imunitného systému, prispieva k správnemu využitiu vápnika a fosforu a udržaniu ich normálnej hladiny v krvi. Znížená hladina vitamínu D môže znamenať zvýšené riziko respiračných ochorení ako vírusové  a bakteriálne infekcie dýchacích ciest, astma, tuberkulóza a chronické obštrukčné ochorenie pľúc.Zinok je rovnako nepostrádateľný pre správne fungovanie imunitného systému a rovnako ako vitamín C , kedže si tieto látky naše telo nedokáže vyrobiť samé, je treba ich neustále dopĺňať. Zinok stimuluje imunitné bunky ,aby boli v prípade potreby schopné silnej imunitnej reakcie a pomáha urýchľovať hojenie rán a zmierňovať zápaly.

Swedish Nutra vitamín C + vitamín D3 + zinok na imunitu 500 ml je vhodný na všetky typy pleti, pre mužov aj ženy. Nie je vhodný pre deti. V prípade zdravotných ťažkostí, pri tehotenstve či dojčení sa pred jeho užívaním poraďte s vaším lekárom.

Návod na použitie

Pred použitím fľašou potraste. Vypite ráno 15- 25 ml výživového doplnku.

Skladovanie: Skladujte na chladnom a tmavom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Po otvorení spotrebujte do 2 mesiacov a skladujte v chladničke. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Zloženie: Čistá mnohonásobne filtrovaná voda ,kyselina L-askorbová (vitamín C), glukonát zinku, cholekalciferol (vitamín D3), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), konzervanty (sorban draselný, benzoan sodný), sacharóza, betakarotén, zmes ovocných štiav. Čistá mnohonásobne filtrovaná voda pre čo najlepšiu absorpciu látok, kyselina L-askorbová (vitamín C), glukonát zinku, cholekalciferol (vitamín D3), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), konverzanty (sorban draselný, benzoan sodný), sacharóza, betakarotén, zmes ovocných štiav.

Neobsahuje GMO, pšenicu, lepok, sóju, vajcia, orechy a mliečne výrobky.

Obsahuje v dávke 15ml (ODD):

  • Vitamín C (kyselina L-askorbová): 600mg (750%),
  • Vitamín D3 (cholekalciferol): 15mcg (300%),
  • Zinok (glukonát zinku): 6mg (60%).

Obsahuje v dávke 25ml (ODD):

  • Vitamín C (kyselina L-askorbová): 1000mg (1250%),
  • Vitamín D3 (cholekalciferol): 25mcg (500%),
  • Zinok (glukonát zinku): 10mg (100%).
  • ODD = odporúčaná denná dávka
    ** = ODD nie je stanovená
Zložka 15 ml (1 dávka)  ODD 25 ml (1 dávka)  ODD
Vitamín C (kyselina L-askorbová) 600 mg 750 % 1000 mg 1250 %
Vitamín D3 (cholekalciferol) 15 mcg 300 % 25 mcg 500 %
Zinok (glukonát zinku) 6 mg 60 % 10 mg 100 %

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Swedish Nutra Vitamín C + D3 500 ml”